Сума пожертви:


На що буде використана ваша пожертва

Техніка: сервери, канали зв’язку, їхнє обслуговування та розвиток. Вікіпедія — п’ятий у світі сайт за відвідуваністю, але працює лише на порівняно невелику частку від тих коштів, які витрачаються іншими лідерами
Люди: інші сайти з топ-10 мають тисячі працівників. У нас — менше сотні, що робить вашу пожертву значною інвестицією у високоефективну некомерційну організацію
Жертвуючи, ви ділитесь вашою інформацією із «Фондом Вікімедіа» — некомерційною організацією, яка підтримує проект Вікіпедія та інші проекти Вікімедіа і також з її постачальниками послуг у США та інших країнах, відповідно до політики конфіденційності до наших донорів. Ми не продаємо вашу особисту інформацію нікому та не торгуємо нею ні з ким. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, прочитайте нашу політику донорів.

Виникла проблема з пожертвуванням?
Інші шляхи для пожертв
Часті запитання
Інформація про звільнення пожертвувань від податків

Звернення засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза.

Google має, напевно, близько мільйона серверів. В Yahoo працюють практично 13 000 чоловік. В нас лише 679 серверів і 95 працівників.

Вікіпедія є п’ятим за популярністю сайтом у мережі Інтернет, що обслуговує понад 470 мільйонів користувачів щомісяця, котрі переглядають мільярди сторінок.

Комерція — це чудово. Реклама — ніяк не зло. Але тільки не тут. Не у Вікіпедії.

Вікіпедія становить собою дещо особливе. Вона подібна до бібліотеки чи громадського парку. Вона наче храм для розуму. Це місце, куди ми всі можемо прийти помудрувати, дізнатись щось нове або поділитися знаннями з іншими.

Коли я засновував Вікіпедію, я міг би зробити її прибутковою компанією з рекламними оголошеннями, але я вирішив піти іншим шляхом. Усі ці роки ми важко працювали задля ощадливого використання зібраних коштів. Ми виконуємо наше завдання, залишаючи марнотратство іншим.

Якби кожен, хто читає це повідомлення, зробив би внесок у розмірі 5 доларів, ми б закінчили щорічний збір коштів за один день. Однак не всі можуть чи хочуть зробити пожертву. І це цілком нормально. Адже кожного року знаходиться достатня кількість людей, що долучаються до внесків.

Цього року прошу вас обміркувати можливість внеску в 5 доларів, 10 євро, 100 гривень або ж скільки зможете, для захисту та підтримки Вікіпедії.

З подякою,

Джиммі Вейлз,
засновник Вікіпедії